Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa powstała w 1998 roku w celu negocjowania specjalnych ofert ubezpieczeniowych dla środowiska oświaty.

Nasza misja

Wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę, zapewniamy kompleksową obsługę nauczycielom, pracownikom oświaty oraz instytucjom oświatowym w zakresie produktów ubezpieczeniowych oraz finansowych.

Naszą misję realizujemy poprzez

  • Ułatwianie nauczycielom dostępu do nowoczesnych i wysokiej jakości produktów ubezpieczeniowych i finansowych przygotowanych specjalnie pod kątem ich potrzeb, preferencji i możliwości finansowych.
  • Współpracę z nauczycielami dając im szansę rozwoju osobistego oraz uzyskania dodatkowych dochodów.
  • Zwiększenie świadomości ubezpieczeniowo – finansowej nauczycieli ze szczególnym uwzględnieniem produktów i rozwiązań mogących poprawić i ułatwić ich codzienne życie.

Co nas wyróżnia
Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa powstała w 1998 roku w celu negocjowania specjalnych, branżowych ofert ubezpieczeniowych. Działając w imieniu kilkuset tysięcy pracowników oświaty – w myśl starej zasady „Razem możemy więcej” – w ramach wynegocjowanych programów oferujemy placówkom oświatowym i indywidualnym pracownikom oświaty te same ubezpieczenia, z których korzystają na co dzień, po bardzo konkurencyjnych cenach.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (CSR – Corporate Social Resposibility)

Od 2010 r. Spółka realizuje w ramach CSR program Partnerstwo dla Oświaty. Obecnie w ramach CSR i Partnerstwa dla Oświaty powstaje nowoczesny i intuicyjny system wspomagający zarządzanie placówkami oświatowymi. Pierwszym etapem jest e-dziennik NAU.

Jakość i zaufanie

Dzięki współpracy z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi dysponujemy bogatym wachlarzem produktów ubezpieczeniowych, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę.

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA, została wyróżniona w wielu niezależnych rankingach, jako stabilna finansowo firma, efektywnie wykorzystująca swój potencjał w celu dynamicznego rozwoju i zwiększania przewagi rynkowej. Inwestycje w nowoczesne technologie dają naszym klientom prostszy i łatwiejszy dostęp do dedykowanych produktów i usług.

LogoEF2013

Certyfikat_Odpowiedzialnego_Przedsiębiorcy_LOGO

Podziękowania i referencje NAU: