Kariera

    Stawiamy na jakość w przyjaznej atmosferze! Pracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami z zakresu Sprzedaży, Prawa, Obsługi Klienta, Likwidacji szkód,  Marketingu, Finansów, IT i HR.

    Jeśli jesteś jednym z nich, a do tego chcesz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz szukasz pozytywnych inspiracji i twórczego, kreatywnego środowiska pracy, to dobrze trafiłeś. Aplikuj!

    Benefity

    STABILNE ZATRUDNIENIE

    Szukamy pracowników na lata, dlatego u nas pracujesz na umowie o pracę. Chyba, że wolisz inaczej!

    ROZWÓJ ZAWODOWY

    NAU to środowisko pracy, w którym ze wzajemnością możesz dzielić się swoim doświadczeniem, zdobywać nowe kompetencje i podnosić swoje kwalifikacje.

    OPIEKA MEDYCZNA

    Zdrowie to podstawa! Zapewniamy prywatną opiekę medyczną z super pakietami.

    UBEZPIECZENIE GRUPOWE

    Podobno szewc bez butów chodzi. Ale nie w NAU! Zabezpieczymy finansowo Ciebie i Twoją rodzinę na preferencyjnych warunkach.

    OWOCOWE CZWARTKI

    Zapewniamy smaczne co nieco i do tego pełne witamin. Dlaczego nie w środę? Bo we wszystkim potrzebny umiar!

    DOGODNY DOJAZD

    Powiśle, obok stacji metra, dwa kroki od Centrum Nauki Kopernik

    WIDOK Z OKNA

    W którą stronę byś nie spojrzał, widok za oknem zniewala. Pełna panorama centrum Warszawy, Wisła i Stadion Narodowy, albo  Most Świętokrzyski i Centrum Nauki Kopernik.

    KARTA MULTISPORT

    Popularny benefit pracowniczy dostępny jest też w NAU!

    Nasza centrala

    Przyjazny proces rekrutacji

    Analiza CV

    Jeśli Twoje doświadczenie pokrywa się z profilem osoby, której poszukujemy, pracownik działu HR zaprosi Cię na rozmowę rekrutacyjną.

    Rozmowa rekrutacyjna

    Poznajmy się. Spotkanie rekrutacyjne poprowadzi pracownik działu HR oraz Twój przyszły przełożony. W ciągu maksymalnie 2 tygodni otrzymasz od nas informację zwrotną jak Ci poszło.

    Zadanie rekrutacyjne

    W zależności od stanowiska, możemy poprosić Cię o wykonanie zadania sprawdzającego Twoje umiejętności.

    Finalna decyzja

    Pozytywne wieści! Poznaj warunki zatrudnienia oraz przysługujące Ci benefity. Witamy w naszym zespole!

    Rozpoczęłam współpracę z NAU w 2016 roku jako asystent działu. Moja droga zawodowa jest pełna codziennych wyzwań i możliwości rozwoju, która doprowadziła mnie do stanowiska koordynatora.

    Marta Kraszewska-Gajcy
    Koordynator Działu Likwidacji Szkód

    Praca w NAU daje mi możliwość rozwoju, którą sobie cenię. Praca to także ludzie, którzy tworzą super atmosferę!

    Aleksandra Kowalska
    Starszy Specjalista ds. Rozliczeń

    Oferty pracy

    Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
    Wynagrodzenie podstawowe:
    UMOWA ZLECENIE: 4 500 – 5 000 zł brutto / mies.
    KONTRAKT B2B: 5 000–6 000 zł netto  / mies.

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (mile widziane w branży ubezpieczeniowej)
    • umiejętność w nawiązywaniu relacji z klientami oraz budowaniu długotrwałej współpracy
    • samodzielność w działaniu i chęć realizowania ambitnych celów sprzedażowych
    • zdolność organizacji i zarządzania czasem swojej pracy
    • gotowość do zdobywania i poszerzania wiedzy ze znajomości ubezpieczeń
    • pasja do pracy z ludźmi i rozwijania swojego potencjału zawodowego
    • chęć wykonywania samodzielnej pracy w terenie oraz prawo jazdy kat. B
    • wykształcenie min. średnie

    Czym będziesz się u nas zajmował:

    • odpowiedzialność za powierzony portfel kilkuset placówek oświaty
    • identyfikacja potrzeb swoich klientów oraz dobór dopasowanych produktów
    • sprzedaż ubezpieczeń, produktów finansowych oraz produktów własnych NAU
    • realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie
    • promocja marki oraz produktów własnych (ubezpieczenia, pożyczki, telefonia komórkowa)
    Samodzielny Specjalista ds. Kadr i Płac

    Oferujemy:

    Umowę o pracę: 8500 - 9500 zł brutto

    Oczekujemy:

    • minimum 2-letnie doświadczenie samodzielnym stanowisku,
    • praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
    • znajomość systemu kadrowo-płacowego Enova oraz programu Płatnik,
    • samodzielność w działaniu,
    • dobra organizacja pracy własnej, sumienność, skrupulatność,dobra znajomość MS Excel.

    Twój zakres obowiązków:

    • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa spółek w grupie kapitałowej w tym:
      • prowadzenie pełnej dokumentacji dla pracowników i współpracowników,
      • naliczanie wynagrodzeń i zasiłków (umowy o pracę, umowy zlecenia),
      • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PPK, GUS, PFRON itp,
    • obsługa pracowników w zakresie kadrowym  m.in, wystawianie zaświadczeń,
    • obsługa benefitów
    • monitorowanie terminów badań lekarskich, BHP, kończących się umów
    • aktualizacja i dostosowanie procedur do zmieniających się przepisów prawa
    • sporządzanie zestawień i raportów kadrowych przygotowywanie dokumentów, umów, regulaminów.

    Nie znalazłeś ogłoszenia dla siebie?

    Nic straconego! Wyślij CV, a my rozpatrzymy je przy kolejnych rekrutacjach!

    Praktyki studenckie

    Studiujesz dziennie lub zaocznie? Czas na zdobywanie doświadczenia! Jeśli poszukujesz pracy, którą będziesz mógł pogodzić z nauką to trafiłeś idealnie!  Ale w zamian wymagamy zaangażowania oraz chęci do nauki i rozwoju.

    Oferty praktyk