Agencie, zwiększ swoje dochody! Nowa edycja Tarczy 5.0

Od początku maja trwa kolejna edycja autorskiego programu NAU – Tarcza 5.0, który pozwala na uzyskanie dodatkowej prowizji za polisy sprzedawane przez NAU24. Ideą akcji jest ochrona dochodów agentów (istotna szczególnie w czasie pandemii), a docelowo ich zwiększenie.

Program został uruchomiony w zeszłym roku i od razu stał się jednym z najpopularniejszych rozwiązań opracowanych przez NAU w historii firmy. Do tej pory z dodatkowej prowizji skorzystało już kilkuset agentów. Najlepsi zwiększali swoje przychody nawet o około 2000 zł miesięcznie.

To są konkretne pieniądze, które można przeznaczyć na dowolne cele – mówi Adam Rowicki, Prezes Zarządu NAU SA. – Agent ma pełną swobodę w dysponowaniu tymi środkami, ale przekładając je choćby na zawodowe potrzeby łatwo zauważyć, że Tarcza 5.0 może spokojnie pokryć np. miesięczne koszty wynajmu biura, czy akcji promocyjnej. To czysty zysk i wymierna korzyść finansowa.

Obecna edycja programu potrwa do końca października. W ten sposób Tarcza 5.0 wspierać będzie agentów przez okrągły rok – dodaje Adam Rowicki. – To świetny przykład na mądre partnerstwo w biznesie. Cały czas szukamy rozwiązań, które dla wszystkich stron są zyskowne i atrakcyjne. Zgodnie ze strategią win-win współpracujemy z agentami pamiętając o uczciwej komunikacji oraz otwarcie rozmawiając o tym, co każda ze stron uważa za korzystne.

Agent otrzymuje dostęp do NAU24 już z chwilą podpisania umowy i od razu otwierają się przed nim olbrzymie możliwości tego narzędzia. NAU24 to jednak coś więcej niż “tylko” program do kalkulacji, polisowania oraz bieżącej obsługi klienta. W praktyce to nowoczesny i intuicyjny ekosystem nowoczesnego agenta, składający się z platformy internetowej, aplikacji mobilnej oraz rozbudowanego, profesjonalnego zaplecza backoffice’owego.