Bombel

Kompletne narzędzie nowoczesnego agenta

NAU24 to platforma internetowa, aplikacja mobilna i profesjonalne zaplecze backofficowe, dzięki którym dostarczysz klientowi ubezpieczenie w wybrany przez niego sposób.

NAU 24 panel

Poznaj nasze autorskie narzędzie do kalkulacji składek komunikacyjnych

Oszczędzaj czas i rób z nim co chcesz

3 minuty! Tylko tyle trwa obecnie
wystawienie polisy

Oszczędzaj pieniądze

Darmowy dostęp dla agentów
ubezpieczeniowych

Przenieś obsługę klienta w inny wymiar

Wyliczenie składki i wystawienie polisy
w jednym miejscu, bez przechodzenia do
systemów TU

Zautomatyzuj swoją pracę

Monitoring wygasających polis
wymagających wznowienia

Cały proces polisowania w jednym miejscu

Cała baza i historia klientów w jednym
miejscu niezależnie,
w którym TU są ubezpieczeni

Efektywna organizacja pracy

Organizacja pracy swojej oraz podlegających pracowników za pomocą rozbudowanego modułu zadań

Nowocześni agenci funkcjonują jak przedsiębiorcy. Twoim celem jest dostarczenie usługi lub produktu w preferowanym przez klienta czasie i w wybrany przez niego sposób. To możliwe dzięki NAU24!

Program faktycznie jest prosty w obsłudze. Opanowałam posługiwanie się platformą podczas jednego webinaru organizowanego przez NAU. Już teraz proces kalkulacji jest szybki, a za pomocą aplikacji będzie podobno jeszcze krótszy. Nie mogę się doczekać!

Marta S.

NAU24 to nie tylko świetny program do polisowania ubezpieczeń, ale również rewelacyjne narzędzie CRM-owe. Niezwykle wygodne jest posiadanie całej historii klientów w jednym miejscu. Mam 3-osobowy zespół. Zarządzanie ich pracą za pomocą modułu zadań jest proste, wygodne i efektywne.

Robert P.

Aplikacja mobilna

Jest przejrzysta, ładna i po prostu ułatwia pracę. Aplikację stworzyliśmy z myślą o Agentach, którzy jeszcze bardziej pragną skrócić czas polisowania umów, ponieważ za pomocą kodu Aztec proces odbywa się w 3 prostych krokach i może zając zaledwie 3 minuty.

Aplikacja już teraz dostępna jest na urządzenia z systemem android oraz iOS


Sprawdź, jakie możliwości daje aplikacja NAU24:

Skanowanie kodu Aztec

Pozwala na zeskanowanie kodu Aztec dostępnego w każdym dowodzie rejestracyjnym. Zeskanowane dane trafiają bezpośrednio do platformy NAU24 w formie częściowo wypełnionej kalkulacji, co znacząco skraca czas obsługi Klienta.

Oględziny AC

Pozwala na zdalne wykonanie oględzin pojazdu ubezpieczonego w zakresie ryzyka AutoCasco. Wykonane zdjęcia są przekazywane do NAU24 i automatycznie łączone z konkretnym pojazdem oraz kalkulacją. Jednocześnie trwają pracę nad rozliczaniem dokumentacji zdjęciowej z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi bezpośrednio z poziomu platformy.

    Dowiedz się więcej!