Razem możemy więcej!

NAU jest jedną z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce. To duże słowa, ale znajdują swoje odzwierciedlenie w historii naszej firmy!

Niewiele osób pamięta, że NAU była jedną z pierwszych firm w Polsce, która oferowała karty kredytowe! Zrewolucjonizowaliśmy rynek ubezpieczeń grupowych oferując nieosiągalne dla innych rozwiązania ubezpieczeniowe dla nauczycieli. Wprowadziliśmy zupełnie inną filozofię działania w kanale multiagencyjnym, opartą na partnerstwie i współpracy.

Dziś ubezpieczeniowa marka NAU to szereg rozwiązań, wśród których znajdują się nie tylko ubezpieczenia grupowe i indywidualne, ale także program lojalnościowy Klub NAU, telefonia komórkowa NAU Mobile oraz platforma do zarządzania żłobkiem i przedszkolem NAU Kids. A jutro na pewno pojawią się kolejne!

Od ponad 20 lat wspieramy placówki i pracowników oświaty

Nazwa zobowiązuje! Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa od początku działalności związana jest z branżą edukacyjną. Jesteśmy jedną z najdłużej wspierających polską oświatę firm z sektora prywatnego. Specjalizujemy się w budowaniu produktów ubezpieczeniowych, finansowych oraz innych usług dedykowanych placówkom i pracownikom oświaty. Przez ponad 20 lat działalności staliśmy się nie tylko niekwestionowanym liderem na rynku dedykowanych rozwiązań ubezpieczeniowych, ale także jednym z najbardziej zaufanych partnerów  dla podmiotów edukacyjnych w Polsce.

Ubezpieczamy zawodowo i zawsze z bonusem!

Jesteśmy specjalistami w programach ochronnych, dlatego ubezpieczenia w NAU to przede wszystkim pewna tarcza finansowa przed skutkami zdarzeń, których nie planujemy i nie chcemy, aby miały miejsce.

W NAU zawsze także otrzymujesz do swojego ubezpieczenia jakiś bonus! Może to być tani abonament telefoniczny albo karta Klubu NAU pełnego zniżek i okazji. A może ubezpieczyłeś samochód i chciałbyś w promocyjnej cenie ubezpieczyć mieszkanie? Z NAU zawsze otrzymujesz więcej!

Sprawdź ofertę

Wartości

Pasja

oznacza dla nas osobiste zaangażowanie w codzienną pracę, której celem jest dostarczenie Klientowi usług na najwyższym poziomie. Zadowolenie Klienta to powód do radości i dumy.

Innowacyjność

rozumiemy jako odwagę do poszukiwania nowoczesnych i nieszablonowych rozwiązań. Dla naszych Klientów rozwijamy się i wyprzedzamy oczekiwania.

Wolność i autonomia

to otwarta przestrzeń do indywidualnego działania, swoboda wyrażania własnego zdania oraz samodzielnego podejmowania decyzji. Czyni nas wyjątkowymi.

Uczciwość i szacunek do innych

to fundament, na którym opieramy nasze działania i podstawa długotrwałych, pozytywnych relacji. Respektowanie potrzeb daje poczucie bezpieczeństwa i buduje zaufanie.

Współpraca i wzajemna pomoc

pozwalają na realizację wspólnego celu, bazując na zaangażowaniu wszystkich i czerpiąc z różnorodności każdego. Można na nas liczyć.

Odpowiedzialność

to zobowiązanie do rzetelnego wykonywania swoich zadań i gotowość ponoszenia konsekwencji podejmowanych decyzji. To nasza tożsamość.