WIGILIA W TEATRZE ATENEUM

22.12.2017

W tym roku nasze firmowe, świąteczne spotkanie miało wyjątkowy charakter – mieliśmy okazję obejrzeć komedię „Kasta la vista” w Teatrze Ateneum.

Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie obserwując klimat świata finansów w niekonwencjonalnej historii – zwłaszcza, że obsada aktorska  była wyjątkowo wyborowa. Po spektaklu spotkaliśmy się na bankiecie w foyer teatru podczas, którego mieliśmy okazję wymienić się wrażeniami.

Świąteczny nastrój nie opuszcza nas do dzisiaj.

RODO – szansa czy zagrożenie dla rynku ubezpieczeń

16.10.2017

Od kilku lat zmiany w nawykach klientów powodowane rozwojem technologii wymuszają zmiany w podejściu do analizy i zbierania danych o nich. Pojawia się trend ubezpieczeń spersonalizowanych. Technologia pozwala zbierać informacje o tym jak często dana osoba porusza się po mieście lub poza nim, jak szybko jeździ czy też jaki jest jej styl jazdy.

Z punktu widzenia ubezpieczycieli są to bardzo atrakcyjne dane pozwalające na indywidualne podejście do klienta. Jednak w związku ze zmianami w prawie może też przysporzyć wiele trudności i wymagać zmian w sposobie zbierania informacji o klientach i uzyskiwaniu na nie zgody. Od maja 2018 zacznie obowiązywać tzw. RODO, unijne rozporządzenie o ochronie danych osobowych.

Zdaniem GIODO nowe rozporządzenie zmusi ubezpieczycieli do skupienia się bardziej na kwestii uzyskiwania zgód na przetwarzanie informacji niż na nowych metodach ich gromadzenia.

Wraz z GIODO Instytut Matematyczny PAN prowadzi projekt zapewnienia prywatności w spersonalizowanych ubezpieczeniach. Eksperci tych instytucji dokonają porównania możliwości technicznych zbierania informacji z ograniczeniami jakie powoduje RODO. Efektem prowadzonego projektu ma być zestaw rekomendacji dla firm ubezpieczeniowych oraz wskazówek dla osób, których dane są zbierane, aby obie strony procesu wiedziały na co się zgadzają i jakie zagrożenia z tego płyną.

REGATY O PUCHAR PREZESÓW TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH

26.06.2017

W dniach 22-24 czerwca braliśmy udział w regatach o Puchar Prezesów Towarzystw Ubezpieczeniowych w Ogonkach na Mazurach. Po zaciętej walce, nasza drużyna zdobyła V miejsce w zawodach!
Poniżej relacja fotograficzna:

NOWE UBEZPIECZENIE DLA WŁAŚCICIELI MIESZKAŃ I DOMÓW OD COMPENSY

15.05.2017

Z końcem kwietnia Compensa wprowadziła do swojej oferty kompleksowe ubezpieczenie majątkowe Compensa Mój Dom II. Jest to oferta dla osób poszukujących najszerszego zakresu ochrony. Ubezpieczenie oparte jest o formułę all risk (od wszystkich ryzyk). Oznacza to, że Compensa odpowiada za wszystkie zdarzenia, o ile nie zostały wyraźnie wyłączone w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

W ramach polisy jest możliwość zwrotu kosztów utraty mediów, wody, gazu i prądu, co w przypadku dwóch ostatnich jest nowością na rynku. Główne zalety ubezpieczenia to:

  • elastyczny zakres ubezpieczenia i duża liczba klauzul dodatkowych
  • dodatkowe 50% zniżki w ostatnim roku 3-letniej polisy
  • mienie zawsze traktowane jak nowe,
  • nie wymagamy wykazu ubezpieczanych przedmiotów
  • zakres ubezpieczenia obejmuje nagłe działanie zwierząt innych niż: zwierzęta domowe, krety, nornice, owady, zwierzęta utrzymywane w celach hodowlanych, produkcyjnych lub rekreacyjnych, a także zwierzęta chowane w celu ich sprzedaży
  • dzieła sztuki oraz inne cenne przedmioty o wartości jednostkowej do 15 000 zł ubezpieczamy w ramach ruchomości domowych (dla dzieł sztuki wymagana wycena lub inny dokument potwierdzający ich autentyczność i wartość)
  • ubezpieczamy mienie od stłuczenia lub pęknięcia bez dodatkowej składki
  • gwarantujemy zwrot kosztów poniesionych na wynajem lokalu zastępczego przez okres do 365 dni.

WYJĄTKOWY JUBILEUSZ

03.06.2016

Rok 2016 to wyjątkowy czas w dziejach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego – uczelnia obchodzi 200-lecie działalności. Warto podkreślić, że to najstarsza szkoła wyższa w Polsce
o profilu przyrodniczym. Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA ma przyjemność być Partnerem Platynowym tego wyjątkowego jubileuszu.

W maju br. SGGW przygotowała wiele spotkań i atrakcji upamiętniających historię i dokonania uczelni. Program obchodów był bardzo bogaty i ciekawy. Byliśmy obecni między innymi na Gali Jubileuszowej w Teatrze Wielkim w Warszawie i spotkaniu z mieszkańcami Mazowsza
w Łazienkach Królewskich https://trustpharmacie.fr/viagra-sans-ordonnance/.
Na dni SGGW na terenie Kampusu Uczelni (19 – 21 maja) NAU SA przygotowała specjalne atrakcje dla studentów i pozostałych gości. Zaprosiliśmy ich do wspólnej zabawy o tematyce finansowej
i ubezpieczeniowej oraz do poczucia dreszczyku emocji i rywalizacji na symulatorach jazdy Formuły 1.

Wszystkie wydarzenia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem gości i na długo zostaną
w naszej pamięci.
Władze uczelni przekazały na ręce Prezesa Zarządu NAU SA Adama Rowickiego podziękowania oraz statuetkę i dyplom dedykowany ważnym partnerom uczelni.

NAU SA – ODPOWIEDZIALNY PRZEDSIĘBIORCA

31.05.2016

Z przyjemnością informujemy, że Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA dzięki działaniom budującym społeczną odpowiedzialność biznesu została w dniu 31.05.2016 r. zaliczona do grona Odpowiedzialnych Przedsiębiorców, którzy aktywnie wspierają działania mające na celu ochronę środowiska naturalnego.

Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy

NAU SA od początku działalności opiera swoje działania na społecznej odpowiedzialności biznesu. Od 2010 roku szeroko angażuje się w działalność społeczną w ramach programu Partnerstwo dla Oświaty.

Skontaktuj się z nami

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33
00-379 Warszawa

tel: (22) 584 10 08
fax: 22 350 76 46
e-mail: pozyczki@nau.pl