NAU24 z PZU S.A.

NAU24 zintegrowane z największym polskim ubezpieczycielem – PZU S.A. Integracja z PZU S.A. umożliwia pełną obsługę produktów komunikacyjnych: OC, AC, NNW i assistance komunikacyjny.

Dzięki integracji, agenci NAU mogą wystawiać polisę bezpośrednio z poziomu NAU24, bez przechodzenia do systemu sprzedażowego PZU. To duże ułatwienie dla sprzedawców, dzięki któremu obsługa Klientów stanie się jeszcze szybsza i łatwiejsza.

NAU24 to innowacyjne narzędzie on-line, dzięki któremu praca agentów jest zautomatyzowana i dzięki któremu mogą ją wykonywać z każdego miejsca na świecie, w dowolnym czasie. Integracja z PZU, podobnie jak z innymi zintegrowanymi już z NAU24 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, daje możliwość porównania składek i wystawienia polisy bezpośrednio z poziomu Platformy NAU24.

Obecnie NAU24 umożliwia polisowanie produktów komunikacyjnych w 14 wiodących Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Platforma pozwala również na kalkulację, porównanie i wystawienie polisy mieszkaniowej dla 4 Towarzystw Ubezpieczeniowych.