REGATY O PUCHAR PREZESÓW TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH

26.06.2017

W dniach 22-24 czerwca braliśmy udział w regatach o Puchar Prezesów Towarzystw Ubezpieczeniowych w Ogonkach na Mazurach. Po zaciętej walce, nasza drużyna zdobyła V miejsce w zawodach!
Poniżej relacja fotograficzna:

WYJĄTKOWY JUBILEUSZ

03.06.2016

Rok 2016 to wyjątkowy czas w dziejach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego – uczelnia obchodzi 200-lecie działalności. Warto podkreślić, że to najstarsza szkoła wyższa w Polsce
o profilu przyrodniczym. Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA ma przyjemność być Partnerem Platynowym tego wyjątkowego jubileuszu.

W maju br. SGGW przygotowała wiele spotkań i atrakcji upamiętniających historię i dokonania uczelni. Program obchodów był bardzo bogaty i ciekawy. Byliśmy obecni między innymi na Gali Jubileuszowej w Teatrze Wielkim w Warszawie i spotkaniu z mieszkańcami Mazowsza
w Łazienkach Królewskich.
Na dni SGGW na terenie Kampusu Uczelni (19 – 21 maja) NAU SA przygotowała specjalne atrakcje dla studentów i pozostałych gości. Zaprosiliśmy ich do wspólnej zabawy o tematyce finansowej
i ubezpieczeniowej oraz do poczucia dreszczyku emocji i rywalizacji na symulatorach jazdy Formuły 1.

Wszystkie wydarzenia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem gości i na długo zostaną
w naszej pamięci.
Władze uczelni przekazały na ręce Prezesa Zarządu NAU SA Adama Rowickiego podziękowania oraz statuetkę i dyplom dedykowany ważnym partnerom uczelni.

NAU SA – ODPOWIEDZIALNY PRZEDSIĘBIORCA

31.05.2016

Z przyjemnością informujemy, że Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA dzięki działaniom budującym społeczną odpowiedzialność biznesu została w dniu 31.05.2016 r. zaliczona do grona Odpowiedzialnych Przedsiębiorców, którzy aktywnie wspierają działania mające na celu ochronę środowiska naturalnego.

Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy

NAU SA od początku działalności opiera swoje działania na społecznej odpowiedzialności biznesu. Od 2010 roku szeroko angażuje się w działalność społeczną w ramach programu Partnerstwo dla Oświaty.

Skontaktuj się z nami

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA
ul. Smulikowskiego 31/33
00-379 Warszawa

tel: (22) 584 10 08
fax: 22 350 76 46
e-mail: pozyczki@nau.pl